Gabinet psychoterapii dr Katarzyna Wybrańczyk i Zespół

Psychoterapia Katowice, psychoterapia Tychy, psycholog dziecięcy, terapia uzależnień, mediator sądowy


Psycholog, Psychoterapeuta Sylwia Błach

Psycholog, Terapeuta, Terapia również w języku angielskim
(Counselling services available in English).
Pracuję także on-line

W Gabinecie Psychoterapii Katarzyna Wybrańczyk i Zespół pracuję z młodzieżą i z osobami dorosłymi. Prowadzę terapie i konsultacje psychologiczne w jęku polskim i angielskim (Counselling services available in English). Obszar mojej pracy terapeutycznej obejmuje głównie: kryzysy w związku, rozwód, rozstanie, choroba, stres, utrata pracy, żąłoba, depresja, lęk, bezsenność, nerwica, kryzysy życiowe, niepłodność (problem z zajśćiem w ciążę), psychoonkologi Ukończyłam SPS Uniwersytet Humanistyczno społeczny w Katowicach - studia podyplomowe Pomoc psychologiczna i interwencje systemowe w rodzinie oraz Psychologię na Wydziale Pedagogiki i Psychologii Uniwersytetu Śląskiego w Katowicach (specjalność Psychologia Kliniczna Człowieka Dorosłego oraz Psychologia Kliniczna Dzieci i młodzieży). Zawodowe umiejętności związane z pracą terapeuty zdobywałam w: Alberta Mentor Foundation for Youth oraz Distress Centre w Calgary, w Katedrze i Klinice Psychiatrii i Psychoterapii Śląkiego Uniwersytetu Medycznego w Katowicach na Oddziale Leczenia Zamkniętego, w Poradni Leczenia Zaburzeń Afektywnych w Gliwicach na Dziennym Oddziale Leczenia Zaburzeń Afektywnych, w Ośrodku Interwencji Kryzysowej Miejskiego Ośrodka Pomocy Społcznej w Katowicach.

Pracowałam również jako psycholog, terapeuta w Prywatnych gabinetach psychoterapii, w Europejskim Centrum Macierzyństwa InviMed w Katowicach, Zespole Wojewódzkich Przychodni Specjalistycznych w Katowicach w Poradni Zdrowia Psychicznego, w Stowarzyszeniu Opieki Hospicyjnej i Paliatywnej im. Jana Pawła II w Rudzie Śląskiej, w Chorzowskim Centrum Pediatrii i Onkologii im. dr Edwarda Hankego - Oddział Onkologii i Hematologii, w Górnośląskim Centrum Zdrowia Dziecka im. Jana Pawła II w Katowicach - Oddział Onkologii, Hematologii i Chemioterapii, w Szkole Podstawowej im. Jana Pawła II w Kamieńcu

Jestem członkiem Polskiego Stowarzyszenia Psychologi Niepłodności. Nieustannie poszerzam swoją wiedzę i umiejętności uczestnicząc w szkoleniach, kursach i warsztatach. Swoją pracę poddaję regularnej superwizji.