Gabinet psychoterapii dr Katarzyna Wybrańczyk i Zespół

Psychoterapia Katowice, psychoterapia Tychy, psycholog dziecięcy, terapia uzależnień, mediator sądowyPomoc prawna


Jesteśmy zespołem prawników, którzy specjalizują się w szeroko rozumianym prawie rodzinnym i cywilnym, nakierowanym na pomoc w przezwyciężaniu kryzysów w związkach, konfliktów w rodzinie, w rozwodach i sytuacjach po rozwiązaniu małżeństwa.

Jako dopełnienie pomocy psychologicznej i prowadzonej terapii wspieramy Was w porządkowaniu rzeczywistości, w której funkcjonujecie, w tym we wszystkich jej prawnych aspektach.

Rozumiemy, że nasza pomoc jest udzielana, kiedy przechodzicie trudne chwile. Dzięki wiedzy popartej doświadczeniem i profesjonalizmem możecie liczyć nie tylko na empatię, zrozumienie, ale właśnie na najbardziej potrzebną pomoc prawną.

W trudnych sytuacjach pomagamy Klientom i ich rodzinom we wszelkich aspektach prawnych tam, gdzie życie Klienta i jego rodziny styka się z obowiązującym porządkiem prawnym.

Korzystając z naszej pomocy na żadnym etapie sporu sądowego czy mediacji Klient nie zostanie sam.

Wspieramy Was zarówno w sprawach rozwodowych, a także o separację, alimenty, opiekę i kontakty z dziećmi. Doskonale rozumiemy, że utrata bliskiej osoby to również problemy natury prawnej takie jak podział majątku, dział spadku czy zniesienie współwłasności. W każdym z tych postępowań czy spraw możecie liczyć na naszą profesjonalną pomoc i niezbędne doradztwo.

Wiemy, że wiele sporów i trudnych chwil związanych jest także z przemocą, zarówno tą fizyczną jak i psychiczną. Stąd też pomagamy Wam również wówczas, gdy pojawiają się problemy karne, niezależnie od sytuacji.

Kliknij w poniższy link:
Kancelaria Radców Prawnych OBP