Gabinet psychoterapii dr Katarzyna Wybrańczyk i Zespół

Psychoterapia Katowice, psychoterapia Tychy, psycholog dziecięcy, terapia uzależnień, mediator sądowy

Anna Piętoń
Psycholog, Psycholog Dziecięcy, Neuropsycholog
Psychoterapeuta

W swojej pracy zawodowej zajmuję się dziećmi oraz młodzieżą. Jestem psychologiem, psychologiem dziecięcym. Z wykształcenia jestem również Pedagogiem Specjalnym. Prowadzę diagnozę i interwencje psychologiczno-pedagogiczną, treningi umiejętności społecznych (TUS), warsztaty rozwijające kompetencje miękkie. Prowadzę dzieci z różnego typu zaburzeniami jak autyzm, mutyzm, ADHD, obniżona sprawność intelektualna i inne. Na pacjentów patrzę w sposób holistyczny dostrzegając nie tylko ich deficyty, ale przede wszystkim potencjał.
Jestem także neuropsychologiem - zajmuje się w tym obszarze zarówno dziećmi jak
i dorosłymi. Moją specjalnością w psychologii jest Neuropsychologia Kliniczna
z Neurologopedią. Diagnozuję i rehabilituje funkcje poznawcze, czyli wszystko to, co związane jest z myśleniem, pamięcią, koncentracją, uwagą, funkcjami wykonawczymi. Pracuję z osobami po uszkodzeniach mózgu, z chorobami neurodegeneracyjnymi, endokrynologicznymi i metabolicznymi, ale też i ze wszystkimi, którzy chcą usprawnić swoje funkcjonowanie. Prowadzę konsultacje neuropsychologiczne i psychologiczne potrzebne do diagnozy neurologicznej, endokrynologicznej i całościowej.
Od wielu lat prowadzę z klientami sesje coachingowe, zajmuję się doradztwem zawodowym. Pracuję głównie w obszarach związanych z rozwojem kompetencji miękkich oraz funkcjonowaniem zawodowym. Stosuję różne metody i narzędzia coachingowe. Obecność coacha w zmianie sprawia, że przez cały proces przechodzi się szybciej i łagodniej. Jestem trenerem FRIS - Style Myślenia, Style Działania
i wykorzystuję tę metodę u osób, które mają potrzebę zrozumienia swoich kompetencji, znalezienia w sobie mocnych strony i umiejętnego wykorzystania ich w życiu.

Ukończyłam:
  • Uniwersytet Śląski
  • Uniwersytet Opolski
  • Wyższą Szkołę Humanitas
  • Dolnośląską Szkołę Wyższą
  • Wyższą Szkołę Nauk Pedagogicznych w Warszawie
  • Obecnie kończę doktorat
Zapraszam do współpracy!
Przyjmuję w gabinecie w Tychach i Katowicach.