Gabinet psychoterapii Katarzyna Wybrańczyk i Zespół

Psychoterapia Katowice, psychoterapia Tychy, psychoterapia Pszczyna, psycholog dziecięcy, terapia uzależnień, mediator sądowy


Psychoterapeuta, Doradca zawodowy Anna Gała-Jach
Psychoterapeuta


Pracuję z młodzieżą i osobami dorosłymi, w nurcie psychoterapii psychodynamicznej, jestem psychoterapeutą, mediatorem rodzinnym, koordynatorem rodzinnej pieczy zastępczej. Między innymi zajmuję się: kryzysami życiowymi, zaburzeniami nastroju, zaburzeniami emocjonalnymi, bezsennością, lękami, nerwicą, depresją. W swojej pracy z pacjentami koncentruje się na osiągnięciu pozytywnej zmiany, powrocie do równowagi psychicznej, pogodzeniu z utratami, redukcją objawów, zmianach w myśleniu i odczuwaniu powodujących ulgę w cierpieniu, poprawie samopoczucia oraz jakości życia, samoakceptacji oraz osiągnięciu satysfakcjonujących relacji partnerskich. Nieustannie poszerzam swoją wiedzę z zakresu psychologii i psychoterapii. Źródłem wiedzy na temat relacji, zaburzeń, promocji rozwoju osobistego są ukończone Studia Wyższe (Uniwersytet Śląski), Szkoła Psychoterapii Psychodynamicznej Krakowskiego Centrum Psychodynamicznego (specjalistyczne podyplomowe szkolenie rekomendowane przez Polskie Towarzystwo Psychologiczne oraz Polskie Towarzystwo Psychoterapii Psychodynamicznej, integrujące różne nurty myślenia psychoanalitycznego z uwzględnieniem specyfiki psychopatologii pacjenta oraz warunków stosowania psychoterapii) oraz udział w licznych szkoleniach, konferencjach naukowych, seminariach oraz studia aktualnej literatury fachowej.

W celu zapewnienia jak najlepszej jakości terapii pracę swoją poddaję regularnej superwizji u licencjonowanych superwizorów. Chęć niesienia pomocy osobom w kryzysie ukształtowały moją drogę zawodową. Od kilu lat pracuję w Centrum Pomocy Rodzinie w Zawierciu. Szerokie spektrum problemów z jakimi stykam się na co dzień wpłynęło na zdobyte przeze mnie doświadczenie zawodowe.

Jeśli czujesz, że nie możesz cieszyć się życiem, masz trudności w codziennym funkcjonowaniu, brakuje Ci radości i harmonii w życiu nie bój się szukać wsparcia z zewnątrz. To pierwszy krok na drodze do satysfakcjonującego życia.